AKCJA NAKRĘTKA

AKCJA NAKRĘTKA
Pomóżmy Nadzi, a czeka nas miła niespodzianka

środa, 26 września 2012

ale piecze

Jak wiecie uwielbiam kosmetyki a zwłaszcza maseczki. Jednak ta którą ostatnio zakupiłam w Rossmanie, wogóle nie przypadła mi do gustu. Zresztą nie tylko mi ale także mojej drugiej połowce, który również na sieibie wzioł wypróbowane tego specyfiku. Co się stało takiego, że oboje jesteśmy na "NIE!" ? Maseczka strasznie piecze, oboje mieliśmy wręcz wrażenie, że nasz skóra ulega poparzeniu.

Maseczka SYNERGEN Anti-Pickel Maske Antibakteriell zakupiona w ROSSMANIE ma być idealnym rozwiązaniem dla oób z cerą trądzikową. Maseczkę wg opakowania należy nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy i trzymać od 10 do 15 min.
 
Jak wiecie uwielbiam kosmetyki ładnie pachnące, jednak tu zapach nie jest mocną strona kosmetyku, jednak zagryzłam żeby i postanowiłam wytrzymać, mój Luby na zapach się nie uskarżał :) Nie zważając na zapach postanowiłam wytrzymać, gdy poczułam lekkie pieczenie. Wytrzymałam jak najdłużej się dało czyli ok 7 min. Mężczyźni są jednka dużo silniejsi. bo mój K. wytrymał całe 13 min z maeczka na twarzy. Po zmyciu maseczki naszym oczom ukazały się czerwone plamy, zwłaszcza w miejscach gdzie było dużo krost. Jednak skóra była oczyszczona :)
  
 
Czy zdecyduję się jeszcze na ten kosmetyk ? Raczej nie... są inne produkty, które równie dobrze oczyszczają skórą, ładnie pachną i nie parzą :)

2 komentarze:

  1. Maseczki tej firmy nie miałam, ale korektor i puder antybakteryjny sprawdza się świetnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. puder też mam i jest boski dlatego zaryzykowałam :D

    OdpowiedzUsuń