AKCJA NAKRĘTKA

AKCJA NAKRĘTKA
Pomóżmy Nadzi, a czeka nas miła niespodzianka

poniedziałek, 5 listopada 2012

nieproszeni goście

Co Cie się stało? Pewnie całowałaś się na wietrze ? To na pewno osłabienie organizmu! Te i wiele innych komentarzy możemy usłyszeć gdy na naszych wargach pojawi się nieproszony gość, którego próbujemy usunąć za pomocą białych maści. Zimno, bo o nim mowa, jest powodowana wirusem HSV-1, a jego objawy są nieprzyjemne :( każdy kto przeżył to pieczenie, szczypanie wie o czym mowa. Opryszczka ma też inne minusy, bardzo łatwo się przenosi, więc po każdym kontakcie naszych dłoni z tym niemiłym towarzyszem musimy je dokładnie umyć i zdezynfekować. Zimno ma również tendencje do tego, że długo się leczy :(

Ostatnio jednak wyleczenie opryszczki trwało u mnie całe 2 dni ;) Jak to możliwe ? Poszłam do apteki i zakupiłam kilka plasterków na zimno COMPEED :)
a tak wygląda opakowanie ( to są dwa ostatnie, a że kupowane na sztuki więc bez opakowania)
Użycie było banalne, czystymi rączkami przemyłam okolice opryszczki i wytarłam ręcznikiem jednorazowym, umyłam ręce i nałożyłam plasterek.
Plater ten można nosić 8 godz. i w niczym nie przeszkadza. Możemy się spokojnie pomalować i nie musimy wyrzucać pomadki,szminki, błyszczyka. Możemy iść na umówioną wizytę u stomatologa. Jak byśmy nie mieli opryszczki.
Niestety jak ściągałam plater po 8h, myślałam, że nie wytrzyma tak strasznie szczypało, więc powtórzyłam czynność z nakładaniem plastra.
Po 2 dniach takiej kuracji został tylko strupek w miejscu gdzie było zimno.

Od teraz w mojej apteczce musi być plater na opryszczkę COMPEED :D

Za jeden plasterek zapłaciłam ok 1,80 zł


1 komentarz:

  1. Dobrze wiedzieć,że mają tak niską cenę-zawsze myślałam,że są droższe...

    OdpowiedzUsuń