AKCJA NAKRĘTKA

AKCJA NAKRĘTKA
Pomóżmy Nadzi, a czeka nas miła niespodzianka

środa, 24 października 2012

wieczorna i poranna kawa :)

Od kiedy pamiętam uwielbiam zapach kawy, zwłaszcza takiej świeżo zmielonej. Aromat kawy unoszący się w domu o poranku, jet czymś co pobudza do życia, i mimo iż zwykłej kawy parzonej nie pije, uwielbiam kawy rozpuszczalne i kawowe jogurty, a moją słabością są czekoladki kawowe :)

Kawa prócz właściwości zapachowych i makowych ma też swoje właściwości peelingujące czy odżywcze, przez co często jest wykorzystywana przy produkcji kosmetyków.

Niedawno w moje ręce trafiło masło do ciała o zapachu kawy. Gy otworzyłam okrągłe pudełeczko moje nozdrza pieścił aromat jogurtu kawowego, którego od razu mi się zachciało. Kolor masełka również ma barwę jogurtową, więc gdyby nie informacja na pudełku zapewne skosztowałabym tego produktu :)

Masło to dostałam od firmy Joanna do testowania, i mimo że dostałam produkt w poniedziałek, już dzisiaj po (4 aplikacjach) mam wyrobioną opinie.

MASŁO DO CIAŁA NATURCIA Z DODATKIEM KAWY OD FIRMY JOANNA


 
Przyznam szczerze, że po tak intensywnym zapachu bałam się użyć tego masła, bojąc się, że może uczulić. Jenak po pierwszym nasmarowaniu nóg postanowiłam iść na całość myśląc, że co ma być to będzie. Więc namasełkowałam się cała od stóp po szyje :) Gdy to zrobiła ogarnęła mnie kolejna fala niepokoju... a co jeżeli masło natłuści mi skórę i na piżamie zostaną tłuste plamy ? Na szczęście i te obawy odeszły w niepamięć, bo produkt świetnie się wchłonął :)
Po 3 użyciach zauważyła, że skóra stała się nawilżona, a zapach kawy długo się utrzymuje na skórze.
Masło mimo, że szybko się wchłania, nadaje się także jako środek do lekkiego masażu relaksującego.
Gdy wzięłam masło do szkoły, tam również szybko zrobiło furore :)  Koleżankom z klasy podobał się zapach i konsystencja :)

Czy zauważyłam jakieś wady produktu ? Na razie nie, ale jak to się zmieni od razu Wam napisze :D

Tymczasem serdecznie dziękuje Firmie JOANNA za możliwość używania tego specyfiku :) Powiem szczerze, że masełko jest obowiązkową pozycją rano i wieczorem :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz